Aktualności główne

30 września br. o godzinie 15.00 w auli Centrum odbędzie się inauguracja roku akademickiego dla studentów II i III stopnia Wydziału Biologii i Wydziału Chemii.

(czytaj więcej)

Zachęcamy do uczestnictwa w Podwieczorku z UOTT organizowanym przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, który odbędzie się 24 września, o godz. 14.00 w auli (1 piętro) Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Banacha 2C. Spotkanie będzie miało charakter naukowo-biznesowy ze względu na obecność przedstawicieli firm oraz funduszy inwestycyjnych.

(czytaj więcej)

Prestiżowa nagroda przyznawana jest kobietom w dziedzinie nauk chemicznych, kryteria jej przyznania 
to“excellence in basic or applied research, distinguished accomplishments in teaching or education, or demonstrated leadership or managerial excellence in the chemical sciences.”

(czytaj więcej)

Francuskie Towarzystwo Chemiczne nagrodziło Pana Profesora Karola Grelę nagrodą „2015 Societe Chimique de France, French- Polish Prize” za dokonania w dziedzinie katalizy chemicznej i reakcji metatezy.

(czytaj więcej)

Publikacja jest rezultatem grantu MNiSW realizowanego przez grupępod kierownictwem dr Michała Chmielewskiego, jej tytuł: "Towards multifunctional MOFs – transforming a side reaction into a post-synthetic protection/deprotection method", i ukazała się w Chemical Communications.

(czytaj więcej)
1 2 3 4 5 6 7 25 26 27 28
2010 Uniwersytet Warszawski   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
created by mtweb.pl