Aktualności główne

Centrum Nauk Biologiczno - Chemicznych UW poszukuje pracownika do obsługi finansowo - księgowej.

(czytaj więcej)
Świat zmienia się dzięki nauce, a nauka dzięki marzeniom naukowców. Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie zaprasza młodych badaczy do udziału w kolejnej edycji Dream Chemistry Award, międzynarodowego konkursuna najciekawszy – i jeszcze niezrealizowany – naukowy projekt-marzenie.
(czytaj więcej)

Dzień Otwarty na Kampusie Ochota będzie okazją do wysłuchania popularnonaukowych wykładów, udziału w dyskusjach z uczonymi, obejrzenia pokazów doświadczeń, zwiedzania na co dzień niedostępnych laboratoriów, a także samodzielnego wykonania ciekawych eksperymentów. Zakończeniem Dnia Otwartego – artystycznym dopełnieniem części naukowej będzie koncert Meli Koteluk (wejściówki na koncert będą rozdawane wśród uczestników zajęć poczynając od inauguracji). Scena ustawiona będzie przed budynkiem Centrum Nauk Biologiczno Chemicznych UW, które jest organizatorem obu wydarzeń z udziałem artystki.

(czytaj więcej)

13 kwietnia br. o godzinie 10.00 w Auli Centrum odbędzie się seminarium pt: "Optimal partnership between molecular imaging and targeted therapies: towards precision medicine".

(czytaj więcej)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 25 26 27 28
2010 Uniwersytet Warszawski   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
created by mtweb.pl