Pracownicy naukowi

Spis pracowników naukowych pracujących w CNBCh UW
(aby uzyskać połączenie z numerami poniżej, dzwoniąc z zewnątrz należy wybrać
22 55 26 XXX)

Imię i nazwisko użytkownika nr telefonu 
nr pok
nazwa jednostki/zespołu
Babenko Wiktoria 26 592 1.05 Chemia Biofizyczna
Bajda Marek dr 26 545 2.36 Komputerowe modelowanie cząstek chemicznych - Biomodelowanie
Bednarska Anna dr
26 600 5.13 Zakład Hydrobiologii
Bernatowicz Piotr dr 26 562 1.46 Zakład Paleobiologii i Ewolucji
Bilewicz Renata prof. dr hab. 26 547 4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Brzeziński Marcin dr 26 626 5.22 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Bulska Ewa prof. dr hab.
26 516 4.16 Analityczne Centrum Eksperckie
Cegiełkowska Wanda mgr inż.
26 709 4.17 Analityczne Centrum Eksperckie
Chmielewska Monika mgr 26 539
26 623
26 624
26 625
2.53
2.34
2.38
2.43
Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Chmielewski Michał dr 26 630 3.24 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Chotkowski Macjiej dr 26 565 1.18 Radiochemia dla medycyny i przemysłu
Cyrański Michał dr hab. 26 529 2.11 Pracownia Krystalochemii
Czerwiński Andrzej prof. 26 564
26 609
1.15
1.15
Radiochemia dla medycyny i przemysłu
Dawidowicz Piotr prof. dr hab. 26 534 5.16 Zakład Hydrobiologii
Dmowski Krzysztof 26 587
4.33 Zakład Ekologii
Dobrzycki Łukasz
26 526
2.08 Pracownia Krystalochemii
Dorosz Julia 26 600 5.13 Zakład Hydrobiologii
Dzik Jerzy prof.
26 515 1.49 Zakład Paleobiologii i Ewolucji
Dzwolak Wojciech dr hab. prof. UW 26 567 1.09 Chemia Biofizyczna
Fedorczyk Bartłomiej
26 546
2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Filipek Sławomir prof.
26 545
2.36 Komputerowe modelowanie cząstek chemicznych - Biomodelowanie
Gawin Rafał dr
26 551
3.13
Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Gierczak Tomasz dr hab.
26 544
2.31 Radiochemia dla medycyny i przemysłu
Gliwicz Maciej prof. dr hab.
26 512
5.21 Zakład Hydrobiologii
Gortat Tomasz dr
26 594
4.45 Zakład Ekologii
Grdeń Michał dr
26 564
1.15 Radiochemia dla medycyny i przemysłu
Grela Karol prof.
26 513
3.17 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Gryczyńska Alicja dr
26 590
4.40 Zakład Ekologii
Grzesiuk Małgorzata
26 601
5.20 Zakład Hydrobiologii
Hankiewicz Anna
26 518
5.06 Zakład Hydrobiologii
Hernik Agnieszka
26 593
1.06 Chemia Biofizyczna
Jabłonka-Gronowska Ewa
26 551
3.13 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Jabłońska Ewa dr
26 621
1.44 Zakład Ekologii i Ochrony Środowiska
Jabłoński Andrzej
26 662
1.1 Nowe źródła energii
Januszewska Aneta 26 662 1.10 Elektrochemia Nowych Materiałów
Jedlikowski Jan mgr
26 540
1.42 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Jędrala Wojciech dr
26 706
4.14 Analityczne Centrum Eksperckie
Jędraszko Danuta
26 589
4.51 Zakład Ekologii
Juhaniewicz Joanna mgr 26 660 4.28 Laboratorium Fizykochemii Powierzchni
Jurczakowsi Rafał dr 26 550 1.14 Elektrochemia Nowych Materiałów
Kańska Marianna prof. dr hab. 26 558 1.32 Pracownia Chemii Biomolekuł
Karasek Tomasz
26 520
5.10 Zakład Hydrobiologii
Karasiński Jakub
26 706
4.14 Analityczne Centrum Eksperckie
Karolewski Marek
26 588
4.50 Zakład Ekologii
Kędziorek Mariusz dr
26 522
3.09 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Kiersnowska Mauryla
25 561
1.37 Zakład Paleobiologii i Ewolucji
Kloch Agnieszka dr
26 603
4.39 Zakład Ekologii
Kołodziejczyk Andrzej dr
26 598
5.18 Zakład Hydrobiologii
Koperski Paweł dr hab.
26 538
5.17 Zakład Hydrobiologii
Kośnik Wioletta dr
26 533
3.14 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Kotowski Wiktor dr
26 528
1.44 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Kowalczyk Katarzyna
26 709
4.17 Analityczne Centrum Eksperckie
Kozakiewicz Anna dr
26 542
4.47 Zakład Ekologii
Kozakiewicz Michał prof.
26 514
4.36
Zakład Ekologii
Kozłowska Anna
26 533
3.14 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Kozub Łukasz 26 528
1.45 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Koźmiński Wiktor prof.
26 549
26 519
-1.34
0.07
Pracownia Spektroskopii NMR
Krata Agnieszka dr
26 703
4.08 Analityczne Centrum Eksperckie
Kulesza Urszula dr
26 546
2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Kurek Eliza dr
26 555
4.09 Analityczne Centrum Eksperckie
Latek Dorota dr 26 545 2.36 Komputerowe modelowanie cząstek chemicznych - Biomodelowanie
Lewera Adam dr
26 550
1.14 Nowe źródła energii
Ładziak Iwona
26 539
26 623
26 625
2.53
2.38
2.43
Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Łuciuk Anna 26 555 4.09 Analityczne Centrum Eksperckie
Majewska Monika
26 523
3.31 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Majtyka Magdalena
30 500
2.34 Sekretariat Instytutu Botaniki
Małecki Paweł
26 552
3.09 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Matyszewska Dorota dr
26 547
4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Melaniuk Jolanta
26 518
5.06 Zakład Hydrobiologii
Meronka Robert dr
26 531
4.49 Zakład Ekologii
Maszczyk Piotr
26 600
5.13 Zakład Hydrobiologii
Mętrak Monika dr
26 542
5.23 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Mikoszewski Stefan
26 712
4.48 Zakład Ekologii
Mikulski Andrzej dr
26 599
5.14 Zakład Hydrobiologii
Minkowska Elżbieta
26 518
5.06 Zakład Hydrobiologii
Miszta Przemysław dr 26 545 2.36 Komputerowe modelowanie cząstek chemicznych - Biomodelowanie
Moczyński Maciej
26 560
1.48 Zakład Paleobiologii i Ewolucji
Narożniak Ewa 26 600 5.13 Zakład Hydrobiologii
Niewieczerzał Szymon dr 26 545 2.36 Komputerowe modelowanie cząstek chemicznych - Biomodelowanie
Nowakowski Michał dr 26 664 0.05 Pracownia Spektroskopii NMR
Ostrowski Marek
26 583
4.38 Zakład Ekologii
Ozimek Teresa dr
26 601
5.19 Zakład Hydrobiologii
Pająk Małgorzata dr
26 558
1.32 Pracownia Chemii Biomolekuł
Pałka Katarzyna dr 26 558 1.32 Pracownia Cehmii Biomolekuł
Pałys Barbara dr hab. 26 557 2.14 Materiały do biosensorów
Pasznik Paweł 26 545 2.36 Komputerowe modelowanie cząstek chemicznych - Biomodelowanie
Pawlikowski Paweł dr
26 621
1.44 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Pawłowski Jan mgr 26 660 4.28 Laboratorium Fizykochemii Powierzchni
Pieczyńska Ewa prof. dr hab.
26 568
5.20 Zakład Hydrobiologii
Pieniążek Agnieszka
26 603
4.39 Zakład Ekologii
Pietrzak Barbara dr
26 601
5.19 Zakład Hydrobiologii
Pijanowska Joanna prof. dr hab.
26 597
5.04 Zakład Hydrobiologii
Połczyński Piotr 26 662 1.10 Elektrochemia Nowych Materiałów
Radzikowski Jacek
26 520
5.10 Zakład Hydrobiologii
Roguska Janina 26 560
1.48 Zakład Paleobiologii i Ewolucji
Roguski Zbigniew dr
26 517
1.17 Radiochemia dla medycyny i przemysłu
Rojek Maciej mgr
26 520
5.10 Zakład Hydrobiologii
Ruszczyńska Anna dr
26 709
4.17 Analityczne Centrum Eksperckie
Rybińska Anna
26 570
4.44 Zakład Ekologii
Saurabh Saxena
26 586
0.06 Pracownia Spektroskopii NMR
Sęk Sławomir dr hab. 26 661 4.24 Laboratorium Fizykochemii Powierzchni
Sikora Anna 26 520
5.10 Zakład Hydrobiologii
Siporska Agnieszka
26 610
0.08 Radiochemia dla medycyny i przemysłu
Socha Jakub
26 532
3.31 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Sokołowsk Katarzyna dr
26 546
2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Sokół Mirosława
26 586 4.46 Zakład Ekologii
Sosnowski Piotr
26 546
2.22 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Stanek Jan
26 585
0.06 Pracownia Spektroskopii NMR
Sulwiński Marcin mgr
26 540
1.42 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Suska-Malawska Małgorzata prof.
26 510
1.43 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Szewczyk Monika
26 591
1.04 Chemia Biofizyczna
Szczepaniak Grzegorz mgr 26 628 3.06 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Szwaczko Katarzyna dr
26 551
3.13 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Ślusarczyk Mirosław dr hab. 26 530
5.15 Zakład Hydrobiologii
Tałanda Mateusz 26 561
1.37 Zakład Paleobiologii i Ewolucji
Tomasiak Marcin 26 518
5.07 Zakład Hydrobiologii
Tykarski Piotr dr
26 537
4.43 Zakład Ekologii
Tymecka Dagmara dr
26 546
2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Urbańczyk Mateusz 26 664 0.05 Pracownia Spektroskopii NMR
Wagner Barbara dr
26 709
4.17 Analityczne Centrum Eksperckie
Więckowska Agnieszka dr
26 547
4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Wilczura-Wachnik Hanna dr
26 546
2.22 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Wileńska Beata dr
26 546
2.22 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Wilk Mateusz
26 540
1.42 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Wiłkomirski Bogusław prof.
26 541 5.26 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Winnicka Elżbieta dr 26 558 1.32 Pracownia Chemii Biomolekuł
Wojciechowski Marcin dr
26 703
4.08 Analityczne Centrum Eksperckie
Wyszomirski Tomasz
26 596
5.09 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Zając Beata mgr
26 539
2.53 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Zieliński Adam
26 551
3.13 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Żerko Szymon 26 664 0.05 Pracownia Spektroskopii NMR


2010 Uniwersytet Warszawski   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
created by mtweb.pl